دستگاه تزریق فوم فیلتر هوای خودرو

دستگاه تزریق فوم فیلتر هوای خودرو

سه شنبه 23 شهريور 1400
12:01
naghmeh

دستگاه تزریق فوم فیلتر هوا یا پلی یورتان pu براساس نوع تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم بندی می شوند و توانایی تولید متفاوتی دارند. از دستگاه تزریق فوم فیلتر هوا برای تولید فیلتر هوا برای خودرو های سبک و سنگین بکار گرفته می شوند.

ساخت دستگاه تزریق فوم فیلتر هوا

طراحی و ساخت دستگاه تزریق فوم فیلتر هوای خودرو به شما امکان تزریق همه مدلهای فیلتر ها را می دهد و برای تولید انواع فیلتر هوا هیچگونه مانعی نخواهید داشت

دستگاههای تزریق فوم فیلتر هوا از نظر عملکردی دارای دو دسته: فشار پایین و فشار بالا می باشند که بطور معمول برای تولید فیلتر هوا از دستگاه تزریق فوم با فشار پایین استفاده می شود چون تولیدات دستگاه تزریق فوم با فشلر بالا بسیار گرانتر تمام می شود و تاثیر مستقیم روی قیمت تولید فیلتر هوا دارد. دستگاههای تزریق فوم فیلتر هوا با فشار پایین مخزنها دو جدار بوده و براساس شیوه تولید و ظرفیت دستگاه تعیین کننده می باشد.

در مقاسیه دستگاههای تزریق فوم فیلتر هوا با فشار بالا و پایین باید این مطلب را ذکر کرد که در فشار بالا هر دو مایع پلی و ایزو لا فشار بالا ترکیب می شوند و محصول بهتری از نظر کیفیت ارائه می کنند و امتیاز دیگر آن پاکبزه بودن است چون مواد پلی یورتان در داخل هد دستگاه باقی نمی ماند ولی در دستگاههای تزریق فوم با فشار پایین برای باقی ماندن مواد پلی یورتان باد حتما با حلال شستشو شود.

انواع دستگاه تزریق فوم فیلتر هوای خودرو

دستگاهی تزریق فوم فیلتر هوا سگال فیلتر در دو مدل تمام اتوماتیک با CNC و تمام اتوماتیک رباتیک می باشند که مواد اولیه هر دو مدل پلی یورتان- متلین کلراید و ایزوسیانات می باشد.

شرکت سگال فیلتر در هر دو مدل از موتورهای دقیق در قسمت تزریق استفاده می کند و در دستگاهای تمام اتوماتیک مکانیسم حرکت میز بوسیله گیربکس و محور ریل و میل بوشینگی و دنده شانه ای است. کاربر می تواند نوع فوم را از خشک تا نرم تغییر دهد و مجهز به سیستم تایمینگ دقیق و قابل کنترل با PC و بدون تلرانس دبی.

دستگاه تمام اتوماتیک دارای سیستم ایمنی و بدون آلودگی صوتی و زیست محیطی و سازگار با برق خانگی تک فاز ۲۲۰ ولت می باشد.

در این دستگاهها سرعت موتورهای پمپ قابل تنظیم می باشد و امکان تزریق از یک گرم تا ده گرم بر ثانیه تا اتمام مخزن نیز دارا می باشد و دارای امکان تولید انواع فرمهای فیلتر از قبیل ذوزنقه ای ، دایره ای و مربع و……. فقط با یک میز و برنامه ریزی ۳۰ نوع فیلتر مختلف در PLC و با ظرفیت مخزن پلی یورتان و ایزو یکصد لیتر و مخزنه مجهز به پمپ هیدرولیک می باشند.

ویژگی های مهم دستگاه تزریق فوم فیلتر هوای خودرو

پمپ اندازه گیری ارگونومیک آن به حفظ دقت آن در فرآیند اندازه گیری کمک می کند و میزان عدم دقت آن کمتر از ۰٫۵٪ است.

این سیستم مخلوط مواد محافظت شده در برابر نشت را تصویب می کند که مخلوط همگن را تضمین می کند.
مکانیزم خودتنظیم سر مخلوط کننده آن قادر به ثبت مدت زمان مخلوط کردن است ، می تواند بخش اختلاط را به صورت مکانیکی تمیز کرده و خشک کردن سریع آن را ارتقا بخشد.

رابط کاربر پسند کنترل شده PLC ، عملکرد آن را ساده می کند. قابلیت عملکرد قابل اعتماد ، ردیابی پارامترهای مبتنی بر موبایل ، قسمت تزریق مواد مکانیکی صرف نظر از شکل و عملکرد بالا از ویژگی های اصلی آن است.
تأسیسات تغذیه مکانیکی ، سیستم هشدار ، حداقل خرابی و چرخه کاری خود تنظیم شده در سطح بالای تولید آن نقش داشته است.

نحوه کارکرد دستگاه تزریق فوم فیلتر هوای خودرو

این دستگاه تزریق فوم فیلتر با درجه اتوماسیون بالای خود دارای کاربردهای گسترده ای در واحدهای تولید فیلتر داخلی و صنعتی و همچنین در زمینه اتومبیل می باشد. روش اختلاط همگن ، تکرارپذیری خوب ، بهره وری بالا و عملکرد مداوم از عوامل اصلی تقاضای عظیم آن در بازار است.

قیمت دستگاه تزریق فوم فیلتر هوا pu

برای دریافت کاتالوگ و اطلاعات بیشتر با کارشناسان و همکاران واحد فروش لطفا تماس بگیرید تا از لیست قیمتها و خدمات پس از فروش آگاهی پیدا کنید.


[ بازدید : 2 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سرویس محتوا سازی سورنا است. || قدرت گرفته از Pasargadblog.ir
× بستن تبلیغات